Sistaş Hakkında

Vizyonumuz
Müşterilerimize en güncel ve en etkili teknolojileri en hızlı şekilde sunmak.

Misyonumuz
Sağlanan sistemlerin müşterilerimizin amaçlarına en iyi şekilde hizmet etmesini sağlayacak şekilde düzenlemek/entegre etmek. Kadromuzu değişime hızla ayak uyduracak şekilde yetiştirmek ve hazır bulundurmak. Ele aldığımız her projeyi müşterilerimizin amaçlarına en uygun ve en kısa sürede tamamlayarak birer başarı öyküsüne dönüştürmek.

Hakkımızda
Sistaş, özel haberleşme sistemleri alanında, 1991 yılından bu yana, Alcatel-Lucent ürünlerinin satış ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini yürütüyor. 2001 yılında Alcatel-Lucent'ın ilk "Premium Çözüm Ortağı" olmaya hak kazanan Sistaş, bu başarısını 2007 yılında aldığı "Best Performing Partner" ödülü ile sürdürüyor.

Sistaş, ses ve veri haberleşmesi alanında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri bünyesinde toplamayı ve müşterisine ilk elden doğrudan ithalat, kurulum, uyarlama, yazılım geliştirme, bakım ve işletim hizmetleri ile bir bütün olarak sunmayı hedefliyor.

Bugün Sistaş, hem bir araştırma-geliştirme (Ar-Ge) ve mühendislik merkezi, hem de Alcatel-Lucent çözüm ortağı olarak faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor. Firma aynı zamanda, Alcatel-Lucent'ın yetkili eğitim merkezi (Alcatel-Lucent Learning Solutions Partner) sıfatıyla, kullanıcılara yönelik her tür sertifikalı eğitim hizmetini de sunuyor.

Ankara (merkez, teknik destek), İstanbul (satış, teknik destek), İzmir (satış, teknik destek), Antalya (satış, teknik destek), Bursa (satış, teknik destek) olmak üzere beş ofisiyle tüm Türkiye'ye ulaşan Sistaş, ağırlıklı olarak sertifikalı mühendis ve teknisyenlerden oluşan yaklaşık 120 kişilik bir kadroyla hizmet veriyor.

ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olan Sistaş, 1999 yılında, Akıllı Güç Modülü ürünüyle, Türkiye'de sayılı kurumun alabildiği TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD Teknoloji Başarı Ödülü'ne layık görüldü. Akıllı Güç Modülü, dünyada patentli bir ürün olup Sistaş'ın "yüksek teknolojiyi yakalayan, kullanan ve üreten bir firma olma" vizyonunu yansıtıyor. Sistaş, kurumsal gelişiminin, bilim ve teknolojide güçlenmesine, son teknolojiye hakim olmasına ve yenilikçi bir yaklaşımla teknolojik çözümler üretmesine bağlı olduğuna inanıyor.