İş Ortakları

İş Ortakları

Alcatel Partner

Alcatel-Lucent Enterprise, kurumsal iletişim çözümleri ve hizmetleri konusunda lider teknoloji üreticisidir. Alcatel-Lucent, sahip olduğu teknoloji ve servis uzmanları, 2900’den fazla iş ortağı ile birlikte, her büyüklükteki işletmeye uygun iletişim, ağ ve bulut çözümleri ile çözüm ve hizmetleri yerelleştirmek suretiyle dünya çapında 830.000’i aşkın müşteriye hizmet vermektedir.

genesys

Genesys, müşteri deneyimi platformu ve çözümleri ile kurumların müşterileriyle tüm temas noktalarından, kanallardan ve etkileşimlerden faydalanarak sorunsuz iletişim kurmasına yardımcı olur. Bu çözümler, kurumların farklı müşteri deneyimleri sunarak gelirlerini ve müşteri sadakatini arttırmalarını sağlar.

Verint

Verint, karar alıcıların daha doğru tahminlerde bulunmalarını, hızlıca yanıt vermelerini ve harekete geçmelerini sağlayan önemli içgörülerle kuruluşları güçlendiren Actionable Intelligence çözümlerinde dünya lideridir. Bugün 180’den fazla ülkede 10.000’i aşkın kuruluş, müşterilerinin katılımını optimize etmek  için Verint çözümlerini kullanmaktadır.

AudioCodes ürünleri tüm dünyada IP, mobil, kablolu ve geniş bantlı erişim ağlarında kullanılmasının dışında, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerde de kullanılmaktadır. Şirket, ortam geçitleri, Kurum Oturum Sınır Kontrolü (E-SBC), yerleşim geçitleri ve çok sayıda hizmet veren iş yönlendiricileri, IP telefonlar, mobil VoIP istemcileri, ortam sunucuları ve katma değerli işlemleri de içeren birleştirilmiş VoIP ve veri ağları için yenilikçi, uygun maliyetli çok çeşitli ürünlere sahiptir.

Nokia Bell Labs’ın araştırmaları ve yenilikleri ile desteklenen şirket, iletişim hizmet sağlayıcılarına, hükümetlere, büyük kuruluşlara ve tüketicilere eksiksiz, uçtan uca ürün, hizmet ve lisans portföyünü sunmaktadır. Altyapıları 5G ve nesneler interneti için uyumlu hale getirmekten sanal gerçeklik ve dijital sağlık alanlarında ortaya çıkan uygulamalara kadar, insan deneyimini dönüştürecek teknolojinin geleceğini şekillendirmektedir.

Microsoft (Nasdaq “MSFT”), 1975 yılında kurulmuş olup, insanların ve işletmelerin potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmelerine yardımcı olan yazılım, hizmetler, cihazlar ve çözümler konusunda dünya lideridir.