Web Self Servis Çözümleri

Web Self-Servis Çözümleri

Bir topluluk platformu, tam kullanıcı deneyimi ve RESTful platform API’ları ile modern kullanıcı deneyimi uygulamalarının (forumlar, wiki’ler, bloglar, fikirler, medya, profiller, takvim ve etkinlik akışları) ve sosyal hizmetlerin (beğenilenler, derecelendirmeler, incelemeler ve yorumlar) entegre bir setini sağlayan bir yazılım ürünüdür. En yaygın kullanım alanları dijital pazarlama toplulukları veya müşteri destek topluluklarıdır, ancak bir çok özel üye topluluğu ve dahili çalışan ağları ile de çalışılmaktadır.

İşbirliğini Arttırmak

Dâhili çalışan ağları, ekip üyeleri arasında işbirliğini artırmak için idealdir. Açık entegrasyonlarla, birçok kurumsal sisteme bağlanabilirsiniz. Ayrıca, mevcut kimlik doğrulama sisteminize de kolayca bağlanabilirsiniz.

İlişkiler Kurmak

Başarılı işlerde organizasyon içindeki ilişkilerin kritik olduğu kanıtlanmıştır.  Benzer ilgi alanları olan, şirket içindeki ve dışındaki insanları bir araya getirerek topluluklar oluşturmak, bu kişiler arasındaki iş ilişkilerinin de gelişmesini sağlamaktadır.

Üyelik, Ayrıcalık Sağlar

Topluluklar, üyelerin fikirlerini, geribildirimlerini veya sorularını güvenli bir şekilde paylaşabileceği, özel davetiye ile üye kabul edilen alanlarda daha rahat davranırlar. Üyelik, davet yoluyla veya mevcut üye listelerine dayalı olarak kontrol edilebilir.

Güvenli Gizlilik

Bankalardan, teknoloji şirketlerinden ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlardan, konuşmaların yapılabileceği özel alanlar yaratmak, Facebook’un veya diğer sosyal ağların dışında güvenli alanlar sağlandığı için değerlidir.