BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Müşterileri arasında kendi sektörlerinin liderleri olarak görülen kurumlar da bulunan Sistaş, sunduğu hizmet ve çözümlerle maliyet, verimlilik ve güvenlik gibi konularda müşterilerine faydalar sağlıyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Sistaş’ın kurduğu ileri teknoloji haberleşme altyapısı kullanarak artık daha güvenli bir iletişim ağına sahip.

Türk Hava Yolları

Dünyanın önde gelen havayollarından olan THY, Müşteri Hizmetleri Merkezi ile tüm dünyadaki çalışanlarını IP telefon sistemine entegre ederek müşterileri ile iletişimini kesintisiz bir şekilde ve daha düşük maliyetler ile sağlıyor.

Bein Connect

Omnichannel sisteme geçilmesiyle Skype üzerinden müşteri ilişkilerini yöneten Bein Connect, daha ekonomik ve daha etkin çağrı merkezi yazılımı ile kullanıcılarına her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışıyor.

sahibinden.com

Türkiye’nin online ilanda ilk adresi olan sahibinden.com, müşteri ve iş ortakları ile kesintisiz iletişimini IP telefon sistemleri ve iletişim merkezleri ile sağlıyor.

TEB

Türkiye Ekonomi Bankası, bütünleşik çağrı merkezi ve iletişim altyapısı ile artık gelen hiçbir çağrıyı kaçırmıyor ve tüm çağrıları ölçümleyebiliyor.

İstanbul İtfaiyesi

İstanbul İtfaiyesi, her saniyesi kritik olan “Yangına Müdahale” süresini kısaltmak için Sistaş ile çalışmayı seçti. Akıllı çağrı yönlendirme ve CTI entegrasyonları sayesinde İstanbul İtfaiyesinin harekete geçme süresi artık çağrı başına 1 dakika kadar daha kısa.

Ekol Lojistik

Ekol Lojistik, sanal olarak tek sistem gibi çalışan IP telefon altyapısı ile yurt içi ve yurt dışında bulunan toplam 27 noktası arasındaki iletişimi kesintisiz olarak gerçekleştiriyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kurulan altyapısı ile vatandaşlara ücretsiz olarak internet kullanım hizmeti sunuyor. Parklarda, otobüslerde, belediye binalarında, sokaklarda ve birçok açık-kapalı alanda kullanılabilen ücretsiz Wi-Fi; daha sosyal ve modern bir belediyecilik anlayışını gözler önüne seriyor.

Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi, tek bir noktadan kontrol edilebilen ses ve veri altyapısıyla hizmet kalitesini daha da üst seviyelere çıkarıyor.