Hakkında

Hakkında

SİSTAŞ, 1991 yılından bu yana, iletişim ve müşteri deneyimi teknolojileri üzerinde uzmanlaşmış bir sistem entegratörüdür. Bu kapsamda tümleşik iletişim, veri ağları, çağrı merkezi, iş gücü optimizasyonu ve CRM alt yapılarını da kapsayan çözümler sunmaktadır. SISTAŞ, bir entegratör olarak sağladığı çözümlerin, müşterisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için paket uygulama desteğinin yanı sıra  özel uygulama geliştirme hizmeti de vermektedir.

SİSTAŞ, kamuda ve özel sektörde orta ve büyük ölçekli kurumlara doğrudan, küçük ölçekli firmalara ise doğrudan veya bayileri üzerinden çözüm sağlamaktadır.

SİSTAŞ, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya ofisleri ile Türkiye’nin her yerinde uçtan uca çözümleri anahtar teslimi olarak projelendirecek, gerçekleştirebilecek ve işletebilecek bir yapıya sahiptir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin, “ulaşabilecekleri en doğru, en kaliteli ve geleceğe en açık çözümü Sistaş’ın sağlayacağına ve Sistaş’ın daima yanlarında olacağına” yaşanmış tecrübeler ile emin olmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ

• Bilgi, beceri ve tecrübe olarak hedeflediğimiz hizmet seviyesini sağlayacak ekibi oluşturmak
• Müşterinin gerçek ihtiyacını anlayıp, doğru ve geleceğe açık etkin ve dengeli çözümü oluşturmak

DEĞERLERİMİZ

Paydaşlarımızın Memnuniyeti

Sorumluluk Bilinci

Sürekli Gelişim

SERTİFİKALARIMIZ